06:00 Japan J1 League : Sanfrecce Hiroshima vs Shonan Bellmare FreeSports TV UK (CH-25)

06:00 Korea Republic K League 1 : Gangwon vs Daegu Arena Sport 1 Croatia (CH-26)

06:05 Australia A-League : Newcastle Jets vs Melbourne Victory BT Sport 3 UK (CH-33) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67)

08:05 Australia A-League : Sydney FC vs Melbourne City BT Sport 3 UK (CH-33) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67)

09:30 Romania Liga II : Mioveni vs Csikszereda Digi Sport 1 Romania (CH-27)

10:10 Australia A-League : Adelaide United vs Western Sydney Wanderers BT Sport 3 UK (CH-33) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67)

11:00 Portugal LigaPro : Académica vs Porto II Sport TV1 Portugal (CH-49)

11:30 Turkey 1. Lig : Altay vs Boluspor beIN Sports Max 1 Turkey (CH-36)

11:30 Super Lig : Hatayspor vs Göztepe beIN SPORTS 1 Turkey (CH-62)

11:40 Poland I Liga : Radomiak Radom vs Nieciecza Polsat Sport Poland (CH-47)

12:00 Ukraine Premier League : Illychivets vs Shakhtar Donetsk Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

12:00 Czech Republic 2. Liga : Chrudim vs Ústí nad Labem CT Sport Czech HD (CH-29)

12:00 Denmark 1st Division : Viborg vs Fredericia TV3 Sport Denmark HD (CH-68)

12:00 Russia Premier League : Khimki vs Tambov Match Premier Russia (CH-1)

12:00 Romania Liga II : FC U Craiova vs ASU Poli Timişoara Digi Sport 1 Romania (CH-27)

12:00 Germany Bundesliga 2 : Erzgebirge Aue vs St. Pauli Sky Bundesliga 5 (CH-2)

12:00 Germany Bundesliga 2 : Fortuna Düsseldorf vs Karlsruher SC Sky Bundesliga 3 (CH-3)

12:00 Germany Bundesliga 2 : Holstein Kiel vs Jahn Regensburg Sky Bundesliga 6 (CH-4)

12:00 Germany Bundesliga 2 : Paderborn vs Bochum Sky Bundesliga 4 (CH-5) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)

12:30 England Premier League : Manchester City vs Leeds United BT Sport 1 UK (CH-31) | beIN SPORTS English 1 (CH-61) | Sky Sport 1 Germany (CH-6) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)

12:30 England Championship : Millwall vs Swansea City Sky Sports Football (CH-35) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN Brasil (CH-81) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67) | beIN Sports Premium 2 (CH-99)

13:00 Greece Super League : Volos NFC vs Panaitolikos NovaSports 1 Greece HD (CH-80)

13:00 Spain La Liga : Getafe vs Cádiz LaLigaTV UK (CH-7) | Movistar Laliga (CH-8) | nSport+ Poland (CH-75) | beIN SPORTS 1 HD (CH-91) | Star Hits Brasil (CH-87)

13:00 Azerbaijan Premier Liqa : Qabala vs Neftçi CBC Sport Azerbaijan (CH-25)

13:00 Spain Segunda Division : Ponferradina vs Fuenlabrada Movistar Laliga 2 (CH-9)

13:00 Bulgaria Second League : Litex Lovech vs PFC Dobrudzha Dobrich Diema Sport Bulgaria (CH-59)

13:00 Italy Serie B : Lecce vs SPAL Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

13:45 Hungary NB1 : MTK vs Budafoki MTE M4 Sports Hungary (CH-10)

14:00 Turkey 1. Lig : Samsunspor vs Balıkesirspor beIN Sports Max 1 Turkey (CH-36)

14:00 Italy Serie A : Spezia vs Crotone SuperSport Football (CH-56) | Sky Sport Serie A IT (CH-11) | Eleven Sports 4 Poland (CH-12) | beIN SPORTS 3 HD (CH-93) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64)

14:00 France Ligue 2 : Paris vs Troyes beIN Sports 3 France (CH-13) | beIN Sports Arabia 2 HD (CH-92)

14:00 Super Lig : Rizespor vs Trabzonspor beIN SPORTS 1 Turkey (CH-62) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

14:00 Poland Ekstraklasa : Pogoń Szczecin vs Wisła Płock Canal+ Sport Poland (CH-48)

14:00 South Africa DStv Premiership : Cape Town City vs SuperSport United SuperSport PSL (CH-14)

14:30 Russia Premier League : Ufa vs Akhmat Grozny Match Premier Russia (CH-1)

14:30 Bundesliga : Werder Bremen vs RB Leipzig Astro Supersport 1 (CH-15) | Sky Bundesliga 5 (CH-2)

14:30 Bundesliga : Bayern München vs Union Berlin BT Sport ESPN (CH-34) | Sky Bundesliga 2 (CH-16) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)

14:30 Bundesliga : Eintracht Frankfurt vs Wolfsburg Sky Bundesliga 3 (CH-3) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)

14:30 Bundesliga : Hertha BSC vs Borussia M'gladbach Sky Bundesliga 4 (CH-5) | CANAL+ Premium Poland (CH-4)

15:00 Spain Segunda Division : Real Oviedo vs Las Palmas Movistar Laliga 2 (CH-9)

15:00 Azerbaijan Premier Liqa : Sabah vs Səbail CBC Sport Azerbaijan (CH-25)

15:00 England Premier League : Liverpool vs Aston Villa NBCSN (CH-43) | Sky Sports Main Event (CH-38) | beIN SPORTS English 1 (CH-61) | Sky Sport 1 Germany (CH-6) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | ESPN Brasil (CH-81) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

15:00 Portugal Primeira Liga : Marítimo vs Farense Sport TV1 Portugal (CH-49)

15:00 England Championship : Barnsley vs Middlesbrough iFollow (CH-17)

15:00 England Championship : Derby County vs Norwich City beIN Sports English 2 (CH-90) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67) | beIN Sports Premium 3 (CH-100) | ESPN VIVO (CH-82)

15:00 England Championship : Birmingham City vs Stoke City iFollow (CH-18)

15:00 England Championship : Preston North End vs Brentford iFollow (CH-19)

15:00 England Championship : Wycombe Wanderers vs Luton Town iFollow (CH-20)

15:00 England Championship : AFC Bournemouth vs Coventry City iFollow (CH-21)

15:00 England Championship : Cardiff City vs Blackburn Rovers iFollow (CH-22)

15:00 England Championship : Bristol City vs Nottingham Forest iFollow (CH-23)

15:00 England Championship : Huddersfield Town vs Rotherham United iFollow (CH-24)

15:00 England Championship : Queens Park Rangers vs Sheffield Wednesday Sky Sports Football (CH-35) | beIN Sports 2 Turkey (CH-63)

15:00 Scottish Premiership : Celtic vs Livingston Celtic TV (CH-27)

15:00 Scottish Premiership : Motherwell vs St. Mirren Motherwell TV (CH-28)

15:00 Scottish Premiership : Kilmarnock vs Ross County RCFCTV (CH-29)

15:00 Scottish Premiership : St. Johnstone vs Aberdeen RedTV International (CH-30)

15:00 Scottish Premiership : Hamilton Academical vs Dundee United Accies TV (CH-51)

15:00 Ukraine Premier League : Dynamo Kyiv vs Dnipro-1 Eleven Sports Network USA (CH-52)

15:00 Morocco Botola Pro : Mouloudia Oujda vs Maghreb Fès Arryadia HD (CH-78)

15:00 Jordan League : Aqaba vs Al Ramtha Jordan Sport (CH-86)

15:15 Greece Super League : Apollon Smirnis vs OFI NovaSports 1 Greece HD (CH-80)

15:15 Belgium First Division A : Cercle Brugge vs OH Leuven Eleven Pro League 1 (CH-55)

15:15 Spain La Liga : Athletic Club vs Deportivo Alavés LaLigaTV UK (CH-7) | Movistar Laliga (CH-8) | Eleven Sports 3 Poland (CH-4) | beIN SPORTS 1 HD (CH-91) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)

15:30 Bulgaria Parva Liga : Ludogorets vs Montana Diema Sport Bulgaria (CH-59)

15:30 Portugal Primeira Liga : Boavista vs Rio Ave Sport TV4 Portugal (CH-68)

16:00 Israel Ligat Ha'Al : Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Haifa Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

16:00 South Africa DStv Premiership : TS Galaxy vs Milano United SuperSport PSL (CH-14)

16:00 Hungary NB1 : Videoton vs Újpest M4 Sports Hungary (CH-10)

16:00 France Ligue 1 : Strasbourg vs PSG BT Sport 3 UK (CH-33) | Canal+ France (CH-13) | Eleven Sports 4 Poland (CH-12) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64) | beIN Sports Arabia 2 HD (CH-92)

16:00 Croatia 1. HNL : Gorica vs Varaždin Arena Sport 1 Croatia (CH-26)

16:15 Qatar Stars League : Al Arabi vs Al Sailiya Al Kass One HD (CH-88)

16:30 Poland Ekstraklasa : Warta Poznań vs Stal Mielec Canal+ Sport Poland (CH-48)

16:55 Saudi Arabia Pro League : Al Batin vs Al Shabab KSA Sports 1 Saudi Arabia (CH-29)

16:55 Saudi Arabia Pro League : Al Faisaly vs Al Fateh KSA Sports 2 Saudi Arabia (CH-30)

17:00 CAF Champions League : Zamalek vs Teungueth beIN Sports HD 6 (CH-96)

17:00 Turkey 1. Lig : Akhisar Belediyespor vs Adana Demirspor beIN Sports Max 1 Turkey (CH-36)

17:00 Russia Premier League : Rostov vs Rubin Kazan' Match Premier Russia (CH-1)

17:00 Italy Serie A : Parma vs Milan SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Sky Sport Serie A IT (CH-11) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | beIN SPORTS 3 HD (CH-93) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67)

17:00 Super Lig : Galatasaray vs Fatih Karagümrük beIN SPORTS 1 Turkey (CH-62)

17:15 Spain Segunda Division : Rayo Vallecano vs Girona Movistar Laliga 3 (CH-2)

17:15 Switzerland Super League : Lugano vs Lausanne Sport Blue Sport 1 Switzerland (CH-3)

17:15 Wales Premier League : Bala Town vs The New Saints S4C uk (CH-78)

17:20 England National League : Hartlepool United vs Notts County BT Sport 1 UK (CH-31)

17:30 Jordan League : Sahab vs Al Faisaly Jordan Sport (CH-86)

17:30 Greece Super League : Atromitos vs Larissa NovaSports 1 Greece HD (CH-80)

17:30 Belgium First Division A : Mechelen vs Zulte-Waregem Eleven Pro League 1 (CH-55)

17:30 England Premier League : Crystal Palace vs Chelsea NBC USA (CH-53) | Sky Sports Main Event (CH-38) | beIN SPORTS English 1 (CH-61) | Sky Sport 1 Germany (CH-6) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73) | ESPN Brasil (CH-81)  | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

17:30 Bundesliga : Stuttgart vs Borussia Dortmund BT Sport ESPN (CH-34) | Sky Bundesliga 1 (CH-5) | Eleven Sports 3 Poland (CH-4)

17:30 Spain La Liga : Eibar vs Levante LaLigaTV UK (CH-7) | Movistar Laliga (CH-8) | beIN SPORTS 1 HD (CH-91) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)

17:45 Netherlands Eredivisie : Heracles vs Willem II ESPN 1 NL (CH-9)

18:00 Belarus Premier League : Dinamo Brest vs Dinamo Minsk Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

18:00 Bulgaria Parva Liga : CSKA Sofia vs Arda Diema Sport Bulgaria (CH-59)

18:00 Bosnia and Herzegovina Premijer Liga : Zrinjski vs Radnik Bijeljina Arena Sport 5 Croatia (CH-15)

18:00 Portugal Primeira Liga : Tondela vs Porto Sport TV2 Portugal (CH-74) | Eleven Sports 4 Poland (CH-12)

18:00 Argentina Primera División : Godoy Cruz vs Arsenal AFA Play (CH-16)

18:00 Women's Friendly : Sweden vs USA FOX Network (CH-54)

18:05 Croatia 1. HNL : Šibenik vs Rijeka Arena Sport 3 Croatia (CH-17)

18:15 Ecuador Primera A : Independiente del Valle vs Universidad Católica GOLTV Ecuador (CH-18)

18:15 Saudi Arabia Pro League : Al Ittifaq vs Al Quadisiya KSA Sports 3 Saudi Arabia (CH-14)

18:30 Qatar Stars League : Al Kharitiyath vs Al Wakrah Al Kass One HD (CH-88)

18:30 Qatar Stars League : Umm Salal vs Al Gharafa Al Kass TWO HD (CH-22)

18:30 Hungary NB1 : Ferencváros vs Puskás M4 Sports Hungary (CH-10)

19:00 Netherlands Eredivisie : AZ vs Sparta Rotterdam ESPN Netherlands (CH-25)

19:00 Netherlands Eredivisie : Fortuna Sittard vs Emmen ESPN Netherlands (CH-26)

19:00 Poland Ekstraklasa : Śląsk Wrocław vs Lechia Gdańsk Canal+ Sport Poland (CH-48)

19:00 France Ligue 2 : Grenoble Foot 38 vs Caen beIN Sports 2 Turkey (CH-63)

19:30 Switzerland Super League : Luzern vs Basel Blue Sport 1 Switzerland (CH-3)

19:45 Belgium First Division A : Gent vs Sporting Charleroi Eleven Pro League 1 (CH-55)

19:45 Italy Serie A : Udinese vs Torino SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports English 2 (CH-90) | DAZN Italy (CH-27) | Eleven Sports 3 Poland (CH-4) | beIN SPORTS 3 HD (CH-93) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64)

20:00 CAF Champions League : Wydad Casablanca vs Petro de Luanda beIN Sports HD 4 (CH-94)

20:00 CAF Champions League : Horoya vs Kaizer Chiefs beIN Sports HD 6 (CH-96)

20:00 College Soccer : St. John's vs Georgetown CBS Sports Network (CH-1)

20:00 France Ligue 1 : Montpellier vs Olympique Marseille BT Sport 1 UK (CH-31) | Canal+ France (CH-13) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | beIN Sports Arabia 2 HD (CH-92)

20:00 Spain La Liga : Real Madrid vs Barcelona LaLigaTV UK (CH-7) | Movistar Laliga (CH-8) | beIN SPORTS English 1 (CH-61) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | ESPN Brasil (CH-81) | beIN SPORTS 1 HD (CH-91) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

20:00 Netherlands Eredivisie : PEC Zwolle vs Twente ESPN 1 NL (CH-9)

20:00 Copa do Nordeste : Ceará vs Salgueiro FOX Sports 1 Brasil (CH-85)

20:15 Argentina Primera División : Estudiantes vs Aldosivi AFA Play (CH-16)

20:30 Ecuador Primera A : Macará vs Nueve de Octubre GOLTV Ecuador (CH-18)

20:30 Portugal Primeira Liga : Paços de Ferreira vs Benfica Astro SuperSport 2 (CH-2) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Eleven Sports 4 Poland (CH-12) | ESPN 2 VIVO (CH-83)

20:30 Portugal LigaPro : Leixões vs Penafiel Canal 11 Portugal (CH-28)

21:30 Colombia Primera A : Medellín vs Alianza Petrolera Win Sports+ (CH-5)

22:30 Honduras Liga Nacional : Marathón vs UPNFM FOX Deportes (CH-6)

22:30 Argentina Primera División : Defensa y Justicia vs Talleres Córdoba AFA Play (CH-16)

23:00 Liga MX : Atlas vs León TUDN USA (CH-66)

23:00 Ecuador Primera A : Emelec vs LDU Quito GOLTV Ecuador (CH-18)

23:15 Paraguay Primera Division : Sol de América vs Nacional Asunción Tigo Sports Paraguay (CH-1)

23:40 Colombia Primera A : Jaguares de Córdoba vs América de Cali Win Sports+ (CH-5)

00:00 Brazil Campeonato Gaucho 1 : Caxias vs Grêmio Premiere Brazil (CH-88)

00:15 Honduras Liga Nacional : Vida vs Olimpia FOX Deportes (CH-6)

01:00 Liga MX : Cruz Azul vs Guadalajara TUDN USA (CH-66)

01:00 Argentina Primera División : Racing Club vs Independiente AFA Play (CH-16) | ESPN Brasil (CH-81)

01:30 Paraguay Primera Division : Olimpia vs 12 de Octubre Tigo Sports Paraguay (CH-1)

02:00 Colombia Primera A : Deportivo Cali vs Atlético Nacional Win Sports+ (CH-5)

03:05 Liga MX : Tigres UANL vs América TUDN USA (CH-66)


13:30 Twenty20 : South Africa vs Pakistan Sky Sports Cricket UK (CH-69)

15:00 IPL : Chennai Super Kings vs Delhi Capitals Astro SuperSport (CH-65) | beIN Sports English 3 (CH-46) | Star Sports 1 Hindi (CH-84)


11:00 LIVE ATP 250 Cagliari Sardinia Open Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

13:00 LIVE ATP 250 Marbella Sardinia Open Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

15:45 Volvo Car Open-WTA, Doubles Semifinal 1 Tennis Channel (CH-40) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

16:00 Bogota | Semifinal 1 beIN SPORTS 5 HD (CH-97) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

18:00 Bogota | Semifinal 2 beIN SPORTS 5 HD (CH-97) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

18:00 Volvo Car Open-WTA, Singles & Doubles Semifinals Tennis Channel (CH-40) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

20:00 Charleston Tournament (T2021): Semifinal 2 Tennis Channel (CH-40) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


09:10 Formula E : Rome 2nd free practice session Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

10:45 Formula E : Rome | Qualifying Round 3 Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

17:10 Speedway League : Orzeł Łódź - Unia Tarnów nSport+ Poland (CH-75)

20:00 AMA Supercross Motorcycle Racing NBC USA (CH-53)

00:00 Nascar Cup : Blue-Emu Maximum Pain Relief 500 FOX Sports 1 USA (CH-39) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85)


19:00 Conor Benn vs Samuel Vargas : WBA Continental Welterweight Title Sky Sports Action (CH-37)

19:00 Savannah Marshall vs Femke Hermans : WBO World Middleweight Title Sky Sports Action (CH-37)

19:00 Shannon Courtenay vs Ebanie Bridges : WBA World Bantamweight Title Sky Sports Action (CH-37)

20:05 Gala Challengers Boxing Night : Kamil Gardzielik vs Tomas Andres Reynoso TVP Sport Poland (CH-11)

02:00 Boxing : Jaron Ennis Vs. Sergey Lipinets Showtime USA (CH-2) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | ESPN 2 VIVO (CH-83)

03:00 IBF Title Fights : Joe Smith Jr vs Maksim Vlasov ESPN USA (CH-44) | CANAL+ SPORT Poland (CH-48) | Match Boxing Russia (CH-105)


17:00 AMC Fight Nights. D. Bikrev vs G. Dazaev. N. Abbasov vs Sh. Amirov Match Boxing Russia (CH-105)

18:00 UFC Fight Night : Scott Holtzman vs. Mateusz Gamrot BT Sport 3 UK (CH-33) | ESPN USA (CH-44) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Combate Brasil (CH-89)

20:00 UFC Fight Night : Darren Till vs. Marvin Vettori BT Sport 3 UK (CH-33) | ABC USA (CH-51) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Combate Brasil (CH-89)


01:00 WrestleMania 37 BT Sport Box Office (CH-3)


09:00 Masters Breakfast Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)

16:00 Masters On The Range Sky Sports Golf (CH-70) | ESPN VIVO (CH-82)

20:00 The Masters Third Round CBS USA (CH-52) | Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)


09:00 AFL : Western Bulldogs vs Brisbane Lions BT Sport 1 UK (CH-31)


00:00 Arkansas Derby NBCSN (CH-43)


21:30 College Lacrosse - Duke vs Notre Dame ESPNU USA (CH-23)

22:30 College Lacrosse - Army vs Loyola (Md.) CBSSN (CH-24)

03:00 College Lacrosse - Air Force vs Jacksonville CBSSN (CH-24)


17:00 College Softball - Alabama vs Arkansas ESPN2 USA (CH-45)

19:00 College Softball - College Softball - Duke vs Florida State ESPN2 USA (CH-45)

21:00 College Softball - UCLA vs Oregon ESPN2 USA (CH-45)


20:00 College Football - Alabama A&M vs Jackson State ESPN USA (CH-44)

23:00 College Football - Delaware vs Delaware State ESPN2 USA (CH-45)


11:00 Süper Ligi : Bahcesehir Koleji vs Fethiye Bld. Tivibu Spor 2 Turkey (CH-76) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

13:15 Süper Ligi : Pinar Karsiyaka vs Galatasaray Tivibu Spor 2 Turkey (CH-76)

15:30 Süper Ligi : Buyukcekmece vs Besiktas Tivibu Spor 2 Turkey (CH-76)

16:30 Energa Basket Liga : King Szczecin vs Legia Warszawa Polsat Sport News Poland (CH-77)

17:30 Süper Ligi : Darussafaka vs Petkim Sports Tivibu Spor 2 Turkey (CH-76)

19:30 ACB : Unicaja vs MoraBanc Andorra Eleven Sports USA (CH-69)

00:30 NBA : Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors Bally Sports Ohio (CH-4)

01:30 NBA : Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers ABC USA (CH-51) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | beIN Sports Premium 3 (CH-100)

02:00 NBA : Oklahoma City Thunder vs Philadelphia 76ers NBCS Philadelphia (CH-7)

02:00 NBA : Utah Jazz vs Sacramento Kings NBC Sports California (CH-8) | beIN Sports HD 6 (CH-96)

03:00 NBA : Golden State Warriors vs Houston Rockets NBCS Bay Area (CH-9)

03:00 NBA : Phoenix Suns vs Washington Wizards NBCS Washington (CH-10)

03:00 NBA : Portland Trail Blazers vs Detroit Pistons NBCS Northwest (CH-11)


14:30 Tour of the Basque Country Stage 6, Ondarroa - Arrate (111.9km) Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)


13:10 PGNiG Superliga : Zaglebie W vs MKS Perla Lublin W TVP Sport Poland (CH-77)

16:15 Starligue : Toulouse vs Nantes beIN Sports HD 7 (CH-97)


15:00 KHL : West FINALS (G5): CSKA vs SKA Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

19:00 NHL : Dallas Stars vs Florida Panthers NHL Network USA (CH-19) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

19:00 NHL : Philadelphia Flyers vs Boston Bruins NESN USA (CH-20)

00:00 NHL : Detroit Red Wings vs Carolina Hurricanes BSSO (CH-12)

00:00 NHL : Columbus Blue Jackets vs Chicago Blackhawks NHL Network USA (CH-19)

00:00 NHL : Montreal Canadiens vs Winnipeg Jets Premier Sports UK (CH-13) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

00:00 NHL : Toronto Maple Leafs vs Ottawa Senators Sportsnet Ontario (CH-25)

01:00 NHL : Nashville Predators vs Tampa Bay Lightning Fox Sport Tennessee (CH-26)

02:00 NHL : Minnesota Wild vs St. Louis Blues BSMW (CH-27)

03:00 NHL : Calgary Flames vs Edmonton Oilers NHL Network USA (CH-19)

03:00 NHL : San Jose Sharks vs Los Angeles Kings NBCS California (CH-20)


06:00 National Rugby League : Gold Coast Titans vs Newcastle Knights FOX Sports 2 USA (CH-28)

10:30 National Rugby League : Sydney Roosters vs Cronulla Sharks FOX Sports 2 USA (CH-28)

14:30 Challenge Cup : St Helens vs Leeds Rhinos BBC One UK (CH-79)

17:00 Challenge Cup 3rd Round : Catalans Dragons vs. Wakefield Trinity Wildcats BBC One UK (CH-79)


12:00 Challenge Cup : Leicester Tigers vs Newcastle Falcons BT Sport 2 UK (CH-32)

14:45 European Rugby Champions Cup : La Rochelle vs Sale Sharks BT Sport 2 UK (CH-32)

17:15 European Rugby Champions Cup : Exeter Chiefs vs Leinster BT Sport 2 UK (CH-32) | ESPN 2 VIVO (CH-83)

19:00 Major League Rugby : Toronto vs LA Giltinis TSN2 Canada (CH-21)

19:45 Challenge Cup : Montpellier Herault RC vs Treviso BT Sport 2 UK (CH-32)

01:00 Major League Rugby : Houston SaberCats vs San Diego Legion FOX Sports 2 USA (CH-21)


13:45 TAURON Liga : Rzeszow vs Asseco Resovia Rzeszow Polsat Sport Poland (CH-47)

16:30 TAURON Liga : Radomka Radom vs LKS Lodz Polsat Sport Poland (CH-47)


09:00 European Championship | Ad-Free Men's 102kg Final, Moscow Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

15:00 European Championship | Ad-Free Men's 109kg Final, Moscow Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

18:00 European Championship | Ad-Free Women's 87kg Final, Moscow Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)


06:00 Japan J1 League : Tokyo vs Kawasaki Frontale Astro Supersport 4 (CH-6) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

07:05 Australia W-League : Sydney FC vs Melbourne Victory BT Sport 1 UK (CH-31)

08:30 Korea Republic K League 1 : Suwon Bluewings vs Ulsan Astro Supersport 1 (CH-14)

09:00 Romania Liga II : Petrolul 52 vs Concordia Chiajna Digi Sport 1 Romania (CH-15)

10:05 Australia A-League : Wellington Phoenix vs Western United BT Sport 3 UK (CH-33) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67)

11:15 Portugal LigaPro : Estoril vs Vilafranquense Sport TV1 Portugal (CH-49)

11:15 Netherlands Eerste Divisie : De Graafschap vs Go Ahead Eagles ESPN 1 NL (CH-17)

11:15 Netherlands Eredivisie : Utrecht vs Feyenoord Astro Supersport 4 (CH-6) | Polsat Sport News Poland (CH-18)

11:30 Italy Serie A : Internazionale vs Cagliari SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports English 2 (CH-90) | DAZN Italy (CH-1) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67) | beIN Sports HD 3 (CH-93)

11:30 Super Lig : Sivasspor vs Konyaspor beIN SPORTS 1 Turkey (CH-62)

11:40 Poland I Liga : Chrobry Głogów vs Miedź Legnica Polsat Sport Poland (CH-47)

12:00 Belarus Premier League : Minsk vs BATE Belarus 5 (CH-30)

12:00 Germany 3. Liga : Zwickau vs Viktoria Köln Magenta Sport (CH-68)

12:00 North Macedonia Prva Liga : Sileks vs Vardar MRT 1 (CH-69)

12:00 England Premier League : Burnley vs Newcastle United Sky Sports Main Event (CH-38) | beIN Sports English 1 (CH-61) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-2) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | ESPN Brasil (CH-81) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | beIN Sports Premium 1 (CH-98)

12:00 France Ligue 1 : Rennes vs Nantes BT Sport 1 UK (CH-31) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64)

12:00 Ukraine Premier League : Zorya vs Inhulets' Eleven Sports Network USA (CH-3)

12:00 Ukraine Premier League : Vorskla vs Lviv Sport Klub 6 Serbia (CH-76)

12:00 Russia Premier League : Arsenal Tula vs Krasnodar Match Premier Russia (CH-4) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

12:30 Bulgaria Second League : Septemvri Sofia vs Septemvri Simitli Diema Sport Bulgaria (CH-5)

12:30 Belgium First Division A : Genk vs Sint-Truiden Eleven Pro League 1 (CH-7)

12:30 Germany Bundesliga 2 : Hannover 96 vs Heidenheim Sky Sport Bundesliga 5 (CH-8)

12:30 Germany Bundesliga 2 : Osnabrück vs Eintracht Braunschweig Sky Sport Bundesliga 3 (CH-9)

12:30 Germany Bundesliga 2 : Würzburger Kickers vs Nürnberg Sky Sport Bundesliga 4 (CH-10)

13:00 Lithuanian disease : Zalgiris Kaunas vs Zalgiris Vilinius Sport Klub HD Serbia (CH-77)

13:00 Palestine West Bank League : Markaz Shabab Balata vs Ahli Al Khalil Palestine Sport (CH-79)

13:00 Germany 3. Liga : Unterhaching vs Dynamo Dresden Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

13:00 Spain Segunda Division : Málaga vs Albacete Movistar Laliga 2 (CH-14)

13:00 Spain La Liga : Villarreal vs Osasuna LaLigaTV UK (CH-11) | Movistar Laliga (CH-12) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | Star Hits Brasil (CH-89)

13:00 Denmark Super Liga : SønderjyskE vs Horsens TV3 Denmark (CH-15)

13:30 Netherlands Eredivisie : Groningen vs Heerenveen ESPN 2 NL (CH-80)

13:30 Netherlands Eredivisie : VVV vs PSV ESPN 1 NL (CH-17) | Polsat Sport News Poland (CH-18)

13:30 Hungary NB1 : Diósgyőr vs Paksi SE M4 Sports Hungary (CH-13)

13:30 Austria Football Bundesliga : LASK Linz vs Wolfsberger AC Sky Sport Austria 2 HD (CH-86)

13:30 Austria Football Bundesliga : Sturm Graz vs Wattens Sky Sport Austria 3 HD (CH-88)

14:00 Croatia 1. HNL : Slaven Koprivnica vs Osijek Arena Sport 3 Croatia (CH-16)

14:00 Azerbaijan Premier Liqa : Zira vs Keşla FK CBC Sport Azerbaijan (CH-1)

14:00 France Ligue 1 : Nice vs Reims beIN SPORTS 4 USA  (CH-19)

14:00 France Ligue 1 : Brest vs Nîmes MULTISPORTS 2 (CH-20)

14:00 France Ligue 1 : Lens vs Lorient MULTISPORTS 1 (CH-21) | beIN Sports Premium 3 (CH-100)

14:00 France Ligue 1 : Saint-Étienne vs Bordeaux BT Sport 1 UK (CH-31) | beIN Sports HD 2 (CH-92)

14:00 Italy Serie A : Juventus vs Genoa SuperSport Football (CH-56) | Sky Sport Serie A IT (CH-22) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67)

14:00 Italy Serie A : Sampdoria vs Napoli FreeSports UK (CH-23) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64) | beIN Sports Premium 2 (CH-99)

14:00 Italy Serie A : Hellas Verona vs Lazio beIN Sports English 2 (CH-90) | Eleven Sports 4 Poland (CH-3)

14:00 Super Lig : Kayserispor vs Antalyaspor beIN SPORTS 2 Turkey (CH-63)

14:00 Super Lig : Ankaragücü vs Gençlerbirliği beIN SPORTS 1 Turkey (CH-62)

14:00 Poland Ekstraklasa : Zagłębie Lubin vs Podbeskidzie Canal+ Premium Poland (CH-24)

14:00 Serbia Super Liga : Javor Ivanjica vs Crvena Zvezda Arena Sport 1 Serbia (CH-25)

14:00 South Africa DStv Premiership : Golden Arrows vs Bloemfontein Celtic SuperSport PSL (CH-26)

14:00 CAF Confederation Cup : Cotonsport vs NAPSA Stars beIN Sports HD 6 (CH-96)

14:00 Iraqi League : Al-Sinaat Al-Kahrabaiya vs AL Zawraa SC Al Shabab Sport HD (CH-89)

14:00 Sweden Allsvenskan : Halmstad vs Häcken Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

14:05 England Premier League : West Ham United vs Leicester City Sky Sports Main Event (CH-38) | beIN Sports English 1 (CH-61) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-2) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | ESPN Brasil (CH-81) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | beIN Sports Premium 1 (CH-98)

14:30 Russia Premier League : Dinamo Moskva vs Ural Match TV Russia (CH-27)

14:30 Russia Premier League : Zhemchuzhina Sochi vs Zenit Match Premier Russia (CH-4) | Sport Klub 6 Serbia (CH-76)

14:30 Bundesliga : Schalke 04 vs Augsburg BT Sport ESPN (CH-34) | Sky Sport Bundesliga 1 (CH-28) | Eleven Sports 3 Poland (CH-8)

15:00 Argentina Primera División : Godoy Cruz vs Arsenal AFA Play (CH-60)

15:00 Slovakia Fortuna Liga : DAC Wednesday vs Slovan Bratislava Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

15:00 Spain Segunda Division : Real Zaragoza vs Almería Movistar Laliga 2 (CH-14)

15:00 Portugal Primeira Liga : Gil Vicente vs Moreirense Sport TV1 Portugal (CH-49)

15:00 Belgium First Division A : Waasland-Beveren vs Kortrijk Eleven Pro League 1 (CH-7)

15:00 Denmark Super Liga : Brøndby vs København TV3+ HD Denmark (CH-9)

15:00 Brazil Supercopa do Brasil : Flamengo vs Palmeiras SporTV Brazil (CH-78)

15:00 Scottish Premiership : Rangers vs Hibernian Rangers TV (CH-10)

15:15 Greece Super League : Asteras Tripolis vs PAOK Sport Klub 5 Serbia (CH-68)

15:15 Spain La Liga : Valencia vs Real Sociedad LaLigaTV UK (CH-11) | Movistar Laliga (CH-12) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)

15:30 Portugal Primeira Liga : Santa Clara vs Nacional Sport TV4 Portugal (CH-29)

15:45 Netherlands Eredivisie : RKC Waalwijk vs Ajax Astro Supersport 4 (CH-6) | ESPN 1 NL (CH-17) | ESPN VIVO (CH-82)

16:00 Austria Football Bundesliga : Rapid Wien vs Salzburg Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

16:00 Palestine West Bank League : Taraji Wadi Al-Nes vs Shabab Al Khalee Palestine Sport (CH-79)

16:00 Hungary NB1 : Zalaegerszegi TE vs Honvéd M4 Sports Hungary (CH-13)

16:00 South Africa DStv Premiership : Moroka Swallows vs Black Leopards SuperSport PSL (CH-26)

16:00 Morocco Botola Pro : CR Khemis Zemamra vs Youssoufia Berrechid Arryadia HD Morocco (CH-69)

16:05 France Ligue 1 : Monaco vs Dijon BT Sport 1 UK (CH-31) | Canal+ Sport France (CH-30) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64)

16:05 Croatia 1. HNL : Istra 1961 vs Hajduk Split Arena Sport 3 Croatia (CH-16)

16:15 Azerbaijan Premier Liqa : Qarabağ vs Sumqayıt CBC Sport Azerbaijan (CH-1)

16:30 Iraqi League : AL Quwa AL Jawiya vs AL Diwaniya Al Shabab Sport HD (CH-89)

16:30 Poland Ekstraklasa : Lech Poznań vs Legia Warszawa Canal+ Premium Poland (CH-24)

16:30 England Premier League : Tottenham Hotspur vs Manchester United Sky Sports Main Event (CH-38) | beIN Sports English 1 (CH-61) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-2) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | ESPN Brasil (CH-81) | beIN Sports Premium 1 (CH-98)

17:00 Bundesliga : Köln vs Mainz 05 BT Sport ESPN (CH-34) | Sky Sport Bundesliga 1 (CH-28) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)

17:00 Italy Serie A : Roma vs Bologna SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Sky Sport Serie A IT (CH-22) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | beIN Sports 2 Turkey (CH-63)

17:00 Denmark Super Liga : AGF vs Midtjylland Fox Sports 3 Malaysia (CH-3)

17:00 Super Lig : BB Erzurumspor vs Beşiktaş beIN SPORTS 1 Turkey (CH-62) | Sport Klub 6 Serbia (CH-76)

17:00 Russia Premier League : Lokomotiv Moskva vs Spartak Moskva Match Premier Russia (CH-4) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

17:00 Romania Liga II : Rapid Bucureşti vs Dunărea Călăraşi Digi Sport 1 Romania (CH-15)

17:00 CAF Confederation Cup : Orlando Pirates vs Al Ahli Benghazi beIN Sports HD 6 (CH-96)

17:15 Belgium First Division A : Anderlecht vs Club Brugge Eleven Pro League 1 (CH-7) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)

17:15 Spain Segunda Division : Mallorca vs Lugo Movistar Laliga 2 (CH-14)

17:15 Spain Segunda Division : Mirandés vs UD Logroñés Movistar Laliga 3 (CH-19)

17:15 Spain Segunda Division : Sabadell vs Cartagena Movistar Laliga 4 (CH-21)

17:30 Greece Super League : Olympiakos Piraeus vs Panathinaikos Nova Sport Bulgaria (CH-20) | Sport Klub HD Serbia (CH-77)

17:30 Czech First League : Slavia Praha vs Sparta Praha Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

17:30 Portugal Primeira Liga : Sporting Braga vs Belenenses Sport TV1 Portugal (CH-49)

17:30 Spain La Liga : Real Valladolid vs Granada LaLigaTV UK (CH-11) | Movistar Laliga (CH-12) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | Eleven Sports 3 Poland (CH-8) | Star Hits Brasil (CH-89)

17:45 Bulgaria Parva Liga : Cherno More vs Levski Sofia Diema Sport Bulgaria (CH-5)

18:00 Serbia Super Liga : Partizan vs Radnički Niš Arena Sport 1 Serbia (CH-25)

18:00 Italy Serie B : Venezia vs Cosenza Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

18:00 Liga MX : Toluca vs Monterrey TUDN USA (CH-66)

18:00 Argentina Primera División : Patronato vs Gimnasia La Plata AFA Play (CH-9)

18:00 Argentina Primera División : Argentinos Juniors vs Central Córdoba SdE Fox Sports Premium Argentina (CH-10)

18:00 Bosnia and Herzegovina Premijer Liga : Borac Banja Luka vs Olimpic Sarajevo Arena Sport 5 Croatia (CH-23)

18:10 Croatia 1. HNL : Lokomotiva Zagreb vs Dinamo Zagreb Arena Sport 3 Croatia (CH-16)

18:15 Morocco Botola Pro : Chabab Mohammédia vs Olympic Safi Arryadia HD Morocco (CH-69)

18:30 Women's Friendly : Belgium vs Ireland Republic Club RTL Belgium (CH-17)

19:00 England Premier League : Sheffield United vs Arsenal BT Sport 1 UK (CH-31) | beIN Sports English 1 (CH-61) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-2) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | beIN Sports Premium 2 (CH-99)

19:30 Romania Liga I : CSU Craiova vs CFR Cluj Digi Sport 1 Romania (CH-15) | Sport Klub HD Serbia (CH-77)

19:30 Women's Friendly : Austria vs Finland ORF Sport Plus (CH-6)

19:45 Italy Serie A : Fiorentina vs Atalanta ABC USA (CH-51) | SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Sky Sport Serie A IT (CH-22) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67)

19:45 Belgium First Division A : Beerschot vs KV Oostende Eleven Pro League 1 (CH-7)

20:00 France Ligue 1 : Olympique Lyonnais vs Angers SCO BT Sport 2 UK (CH-32) | Canal+ France (CH-30) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | Eleven Sports 3 Poland (CH-8) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64)

20:00 Portugal Primeira Liga : Sporting CP vs Famalicão Astro SuperSport 2 (CH-1) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Eleven Sports 4 Poland (CH-4) | ESPN Brasil (CH-81)

20:00 Spain La Liga : Real Betis vs Atlético Madrid LaLigaTV UK (CH-11) | Movistar Laliga (CH-12) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85) | beIN Sports Premium 1 (CH-98)

20:00 CAF Confederation Cup : ES Sétif vs Enyimba beIN Sports HD 7 (CH-97)

20:00 CAF Confederation Cup : Pyramids FC vs Raja Casablanca beIN Sports HD 4 (CH-94)

20:00 CAF Confederation Cup : JS Kabylie vs RSB Berkane beIN Sports HD 6 (CH-96)

20:00 Spain Segunda Division : Espanyol vs Leganés Movistar Laliga 2 (CH-14) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

20:00 Brazil Campeonato Mineiro 1 : Cruzeiro vs Atlético Mineiro SporTV Brazil (CH-78)

20:00 Brazil Campeonato Pernambucano 1 : Retrô vs Náutico Premiere 2 Brazil (CH-21)

20:30 Morocco Botola Pro : FUS Rabat vs Moghreb Tétouan Arryadia HD Morocco (CH-69)

20:30 Portugal LigaPro : Arouca vs UD Oliveirense Canal 11 Portugal HD (CH-5)

21:30 Colombia Primera A : Envigado vs Deportivo Pereira Win Sports+ (CH-3)

22:00 Brazil Campeonato Carioca 1 : Fluminense vs Nova Iguaçu Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

22:15 El Salvador Primera Division : Alianza vs Once Municipal Centro America TV (CH-2)

22:15 Brazil Campeonato Mineiro 1 : Tombense vs América Mineiro SporTV Brazil (CH-78)

22:30 Argentina Primera División : Unión Santa Fe vs Boca Juniors Fox Sports Premium Argentina (CH-10) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)

23:00 Liga de Expansión MX : Atlante vs Pumas Tabasco TUDN USA (CH-66)

23:15 Paraguay Primera Division : Sportivo Luqueño vs Cerro Porteño Tigo Sports Paraguay (CH-1)

23:40 Colombia Primera A : Deportivo Pasto vs Junior Win Sports+ (CH-3)

00:00 Campeonato Paulista: Guarani x Corinthians Premiere Brazil (CH-88)

01:00 Liga MX : Querétaro vs Santos Laguna TUDN USA (CH-66)

01:00 Argentina Primera División : River Plate vs Colón AFA Play (CH-9) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)

01:30 Paraguay Primera Division : Libertad vs Guaireña Tigo Sports Paraguay (CH-1)

02:00 Colombia Primera A : Santa Fe vs Millonarios Win Sports+ (CH-3)

03:06 Liga MX : Tijuana vs Mazatlán Fox Sports 1 USA (CH-39)


15:00 IPL : Sunrisers Hyderabad vs Kolkata Knight Riders Astro SuperSport (CH-65) | beIN Sports English 3 (CH-46) | Star Sports 1 Hindi (CH-84)


12:00 Live: UK Pro League Tennis BT Sport 3 UK (CH-33)

12:00 Monte Carlo-ATP Early Rounds Tennis Channel (CH-40) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95)

12:00 LIVE ATP 250 Cagliari Final Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95)

13:00 ATP tournament in Marbella Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95)

15:45 Volvo Car Open-WTA, Doubles Final Tennis Channel (CH-40) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95)

16:00 WTA 250 Tennis Bogota 2021 - Final beIN SPORTS 7 HD (CH-97)

18:00 Volvo Car Open-WTA, Singles Final Tennis Channel (CH-40) | Eurosport 2 UK (CH-42) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | beIN SPORTS 5 HD (CH-95)


11:30 Formula E Rome Round 4, Race Eurosport 2 UK (CH-42)

12:40 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik nSport+ Poland (CH-75)

15:00 My Bermuda shorts Stal Gorzów - Motor Lublin nSport+ Poland (CH-75)

17:45 Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno nSport+ Poland (CH-75)


09:00 Masters Breakfast Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)

16:00 Augusta National Golf Club : Masters On The Range Sky Sports Golf (CH-70) | ESPN VIVO (CH-82)

19:00 The Masters Sky Sports Golf (CH-70) | CBS USA (CH-52) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)


06:00 AFL : Melbourne Demons vs Geelong Cats BT Sport 2 UK (CH-32)


18:00 College Baseball - Virginia vs Clemson ESPN2 USA (CH-45)

21:00 College Baseball - Ohio State vs Michigan ESPN2 USA (CH-45)

00:00 MLB : Philadelphia Phillies at Atlanta Braves ESPN USA (CH-44)


11:00 Italian League : Treviso vs Sassari Sport Klub HD Serbia (CH-77)

11:00 Süper Ligi : Bursaspor vs Fenerbahce Tivibu Spor 2 Turkey (CH-55) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

13:15 Süper Ligi : Turk Telekom vs Gaziantep Tivibu Spor 2 Turkey (CH-55)

14:00 BBL : Ludwigsburg vs Frankfurt Eleven Sports USA (CH-59)

15:00 Lithuanian League : Zalgiris vs Rytas Sport Klub HD Serbia (CH-77)

15:30 1. Turkey Basketball League : Anadolu Basket vs Manisa Tivibu Spor 2 Turkey (CH-55)

17:00 Italian League : Venezia vs Brescia Sport Klub 5 Serbia (CH-68)

17:30 ACB : Barcelona vs Real Madrid Eleven Sports USA (CH-59)

18:00 NBA : Charlotte Hornets vs Atlanta Hawks Bally Sports SE-ATL (CH-18)

18:30 Italian League : Cantu vs Trento Sport Klub 5 Serbia (CH-68)

19:30  Italian League : Virtus vs Trieste Sport Klub 6 Serbia (CH-76)

20:00 NBA : Denver Nuggets vs Boston Celtics Sky Sports Arena (CH-36) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN Sports Premium 3 (CH-100)

00:00 NBA : Cleveland Cavaliers vs New Orleans Pelicans Bally Sports Ohio (CH-4)

00:00 NBA : Orlando Magic vs Milwaukee Bucks Bally Sports Florida (CH-5)

01:00 NBA : New York Knicks vs Toronto Raptors Sportsnet Ontario (CH-7)

01:00 NBA : Dallas Mavericks vs San Antonio Spurs beIN Sports English 2 (CH-90) | Bally Sports SW-DAL (CH-8) | beIN Sports Premium 3 (CH-100)

01:00 NBA : Memphis Grizzlies vs Indiana Pacers Bally Sports SE-MEM (CH-11)

01:00 NBA : Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls NBCS Chicago (CH-12)

03:00 NBA : Los Angeles Clippers vs Detroit Pistons Sportsnet One (CH-10)

03:00 NBA : Portland Trail Blazers vs Miami Heat NBCS Northwest (CH-14)


19:00 PBA Bowling U S Open FOX Sports 1 USA (CH-39)


19:00 NHL : Philadelphia Flyers vs Buffalo Sabres NHL Network USA (CH-13)

21:00 NHL : Vegas Golden Knights vs Arizona Coyotes BT Sport 3 UK (CH-33) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

23:00 NHL : Anaheim Ducks vs Colorado Avalanche BSW (CH-15)

00:00 NHL : New Jersey Devils vs Pittsburgh Penguins NHL Network USA (CH-13)

00:00 NHL : New York Islanders vs New York Rangers MSG Plus USA (CH-16)

00:00 NHL : Boston Bruins vs Washington Capitals NBCS California (CH-22)

01:00 NHL : Nashville Predators vs Dallas Stars Premier Sports 2 UK (CH-30) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


09:15 National Rugby League : Parramatta Eels vs St.George Illawarra Sky Sports Arena UK (CH-36)


12:00 European Rugby Champions Cup : Bordeaux Begles vs Racing 92 BT Sport 2 UK (CH-32)

15:00 European Rugby Champions Cup : Clermont vs Stade Toulousain BT Sport 2 UK (CH-32)

20:00 Major League Rugby : Rugby ATL vs New York CBS Sports Network (CH-19)

01:00 Cobras Brazil XV x Jaguares XV ESPN VIVO (CH-82)


13:45 PlusLiga : Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow Polsat Sport Poland (CH-47)

16:30 Men's volleyball: PlusLiga Polsat Sport Poland (CH-47)

19:30 Men's volleyball: Gwardia Wroclaw vs Norwid Czestochowa Polsat Sport Poland (CH-47)


11:00 European Championship 2021 in Moscow (RUS) Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

14:00 European Championship | Ad-Free Men's 109kg+ Final, Moscow Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

Today's Main Event



F1 Live Stream
User Info & Announcement

Watch all televised live soccer matches online, working on any device, anywhere, anytime.

Daddylive serve you live Football streams, football full matches, TV Shows, livesports streaming for free. We want to offer you the best alternative to watch many live sports events online, like football, basketball, soccer, ice hockey, tennis, motor sports, the best competitions and leagues of each sport, the UEFA Champions League, English Premier League, Spanish La Liga, Serie A, Ligue 1, NFL, NHL, NBA and many many more....

Select your match and start your video broadcast. Access free soccer streams in multiple audio commentary languages.

=============================